بازسازی ساختمان

به مجموعه فعالیت هایی که به منظور نوسازی فضاهای داخلی، خارجی و طراحی هر یک از فضاهای ساختمان از لحاظ فنی، تاسیساتی، معماری و دکوراسیون انجام میگردد، بازسازی گفته میشود.

بازسازی ساختمان میتواند علل مختلفی از جمله تغییر کاربری، زیاد بودن سن بنا، نیاز به ایمن سازی، تغییر در دکوراسیون و سبک معماری داخلی و خارجی داشته باشد.

حال در اینجا به بررسی اهمیت موضوع بازسازی می پردازیم.

(عکس در حال اجرا + سه بعدی یکی از پروژه های گروه مهندسین درسانو)

اهمیت بازسازی

محیط پیرامون انسان ها تأثیر بسزایی در سلامت روح و روان آن ها دارد. محل کار یا محل سکونت افراد باید متناسب و هماهنگ با روحیات و سلیقه هر شخص باشد لذا در طراحی اولیه و یا بازسازی ساختمان باید این موارد را در نظر گرفت.

بازسازی ساختمان میتواند علل مختلفی داشته باشد که در بالا نیز ذکر گردید.

(عکس در حال اجرا + سه بعدی یکی از پروژه های گروه مهندسین درسانو)

این روزها که قیمت ساختمان نوساز همواره در حال افزایش است و امکان خرید آن برای اکثریت مردم پایین آمده، بازسازی ساختمان یک امر اقتصادی همراه با ارزش افزوده محسوب میشود.

علاوه بر آن، با توجه به عمر مفید متریال مصرفی در نازک کاری، تأسیسات و زیرساخت های هر بنا لازم است که این زیر ساختها  و نازک کاری ها با متریال روز نوسازی و تعویض گردند.

از منظر زیبایی و کارآمدی نیز با بازسازی میتوان محل سکونت یا محل کار را زیباتر کرده، با طراحی پلان و جانمایی بهینه، کیفیت زندگی و کار خود را افزایش داده و سبک آن را مطابق سلیقه خود تغییر دهید.

اگر به دنبال خرید آپارتمان هستید میتوانید با بودجه ی مورد نظرخود ملکی که نوساز هم نمی باشد اما به لحاظ سایر مولفه ها مثل نقشه، نور، طبقه و موقعیت مورد پسند شما میباشد یا در آن سکونت دارید و علاقمند به آن هستید را با بازسازی به بنای دلخواه خود تبدیل کرده و علاوه بر این که در هزینه ی خود صرفه جوئی نموده واز نظر ملاحظات زیست محیطی نیز به دلیل مصرف کمتر منابع و انرژی، به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی کمک می نمایید.

گروه مهندسین درسانو تمامی موارد ذکر شده را ممکن می سازد. گروه درسانو دارای سابقه طولانی و گروه مجرب در زمینه ی ساخت و بازسازی می تواند با ایجاد طرح و اجرای درخشان همواره در امر بازسازی آپارتمان های مسکونی، محل کار، مطب، ویلا و سایر کاربری ها در کنار شما بوده و مطابق نیاز و سلیقه شما با تعهد و ضمانت صفر تا صد، با کیفیت مطلوب و کوتاهترین زمان به انجام برساند.

گروه مهندسین درسا

گروه مهندسین درسا مهر به عنوان مجری و سرمایه گذار در بخش ابنیه و ساخت پروژه های ساختمانی ، با بیش از 25سال سابقه ، تلاش و کوشش خود را جهت گشایش فصلی نوین در صنعت ساختمان به کار گرفته است .
info[at]dmkish.com

ارتباط با ما

تهران، سهروردی شمالی، خیابان توپچی، پلاک 22، طبقه 7
جزیره کیش، ضلع شمال شرق میدان غدیر، شهرک درسامهر

Design and Develope By RFJana